Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Komputerowy zapis obrazu GeoVision

Strona główna  »  Artykuły  »  Komputerowy zapis obrazu GeoVision


Komputerowy zapis obrazu GeoVision
Wymagające systemy monitoringu wizyjnego CCTV coraz częściej zamiast tradycyjnych rejestratorów cyfrowych stosują komputerowy zapis obrazu GeoVision. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, jednak główną z nich jest znacznie wyższa funkcjonalność komputerowego zapisu obrazu od rejestratorów DVR.
Firma GeoVision posiada w swoje ofercie bardzo szeroką gamę kart komputerowych DVR (GV250, GV600, GV650, GV800, GV1120, GV1240, GV1480, GV2004 i GV2008), co pozwala na tworzenie systemów monitoringu w dowolnej konfiguracji. Produkty firmy GeoVision skierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, a dzięki zróżnicowanej ofercie pozwalają na zapis obrazu zarówno w małych, jak i bardzo dużych systemach telewizji dozorowej. Główną zaletą komputerowego zapisu obrazu, który polega na wyposażeniu komputera PC w kartę DVR i specjalizowane oprogramowanie jest elastyczność. Dzięki oprogramowaniu GV systemy monitoringu wizyjnego można indywidualnie dopasowywać do wymagań użytkowników i miejsc, w których są instalowane. Funkcjonalność, najwyższa jakość zapisu, minimalizacja kosztów inwestycji to główne zalety użytkowe komputerowego zapisu obrazu GeoVision. Systemy telewizji przemysłowej które korzystają z kart DVR i oprogramowania GeoVision posiadają następujące właściwości:

- zdalny monitoring za pomocą sieci komputerowej LAN/WAN/Internet
- intuicyjne zarządzania systemem monitoringu,
- możliwość integracji z innymi systemami bezpieczeństwa np. systemy alarmowe, kontroli dostępu
- możliwość sterowania kamerami PTZ
- możliwość personalizacji trybu pracy systemu
- optymalny poziom zabezpieczenia danych (definiowanie użytkowników, hasła, zabezpieczenie plików wideo „znakiem wodnym)
- szereg nowoczesnych rozwiązań, które wspomagają zapis obrazu (np. kompresja H.264)
- intuicyjne i przyjazne użytkownikom oprogramowanie zarządzające w języku polskim (częste, darmowe aktualizacje, dostęp do nowoczesnych rozwiązań CCTV)
- aplikacja Watch dog restartująca system rejestracji po chwilowych spadkach napięcia (stabilność pracy)