Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Sony · SNC-CH260 Sony Mpix

Kategoria:  Sklep  »  Kamery IP  »  Kamery IP zintegrowane

SNC-CH260 Sony MpixSony

4440 zł
cena netto

5461.2 zł z Vat

 

Koszty dostawy już od 20 zł z Vat
Wszystkie sposoby dostawy

 Opis produktu

  • Technologia DEPA Advanced - technologia inteligentnej analizy obrazu pozwalająca na analizę obrazów w celu wykrywania zmian w położeniu wcześniej określonych obiektów, generując alarm jeśli takie przemieszczenie zostanie wykryte. Użytkownicy tworzą zestawy reguł określających dokładnie jak i kiedy ma się to stać.
  • Przetwornik "EXMOR" CMOS Sensor - matryca o wysokiej rozdzielczości i niskiej charakterystyce szumów zapewnia ulepszoną rejestrację obrazu. Matryce EXMOR, które pochodzą z grupy produktów profesjonalnej transmisji obrazu firmy Sony, zapewniają najwyższą osiągalną jakość obrazu.
  • Możliwość zasilania metodą Power over Ethernet (PoE) - zasilanie i transmisja danych mogą być realizowane za pomocą jednego kabla, co zmniejsza koszty infrastruktury i przyspiesza wdrożenie.
  • Zgodność ze standardem ONVIF (ang. Open Network Video Interface Forum) - umożliwia współdziałanie różnych sieciowych urządzeń wideo.
  • Wykorzystuje wiele kodeków w standardach przemysłowych - H264, MPEG-4 i JPEG z możliwością pracy dwustrumieniowej, pozwala na odpowiednie dostosowanie kamery do możliwości sieci IP
  • Funkcja Stream Squared - niezmiernie użyteczna funkcja pozwalająca na jednoczesną transmisję strumieniową dwóch obrazów Pozwala na dokonanie wyboru pomiędzy obserwacją całego obrazu lub jego fragmentu, wyciętego z całości i przewymiarowanego do rozdzielczości SD.

Specyfikacja techniczna

ProducentSony
Przetwornik1/2.8 " (3.27Mpix, progresywny)
Czułość [lux]0,7 (kolor), 0 (B/W), F1,2 50IRE
Ogniskowa obiektywu [mm]3,1 - 8,9
ZasilaniePoE (klasa 3)
Temperatura pracy [°C]-30 - 50
Wejścia alarmowe1
Wyjścia alarmowe1
Pobór mocy12,9 W
Detekcja ruchuTAK (inteligentna)
Waga [g]1520
Wymiary [mm]Ø 93 x 335 (z uchwytem); Ø uchwytu: 140Pozostałe produkty z tej kategorii, może Cię zainteresują...