Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery przemysłowe HD-SDI

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery przemysłowe HD-SDI


Kamery przemysłowe HD-SDI
Kamery przemysłowe HD-SDI stanowią alternatywę dla kamer megapikselowych, jednak z tą różnicą, że do prawidłowej pracy nie wymagają podłączenia do sieci komputerowej IP. Dostępne w sprzedaży kamery HD-SDI pozwalają na uzyskanie płynnych materiałów wideo w jakości Full HD 1920x1080 pikseli co sprawia, że idealnie sprawdzają się w miejscach, w których precyzyjna wideoweryfikacja obserwowanych osób i przedmiotów ma kluczowe znaczenie dla instalacji monitoringu wizyjnego.

Jedną z ciekawszych propozycji z zakresu tego typu rozwiązań dozorowych przygotowała firma Geovision, która w ostatnich tygodniach wprowadziła do sprzedaży nową kamerę HD-SDI w wersji GV-SDI-BX100. Prezentowana kamera nie tylko oferuje doskonałej jakości obraz Full HD, ale także dzięki licznym opcjom dodatkowym pozwala na stworzenie niezwykle skutecznej w działaniu instalacji HDcctv. Na wyposażeniu kamery CCTV GV-SDI-BX100 znajdziemy wysokiej klasy obiektyw zmienno-ogniskowy 2.8-12 mm oraz prawdziwą funkcję Dzień/Noc (mechaniczny filtr podczerwieni), która pozwala na prowadzenie obserwacji przy zmiennym oświetleniu (po zastosowaniu zewnętrznego promiennika podczerwieni możliwa praca w całkowitej ciemności).

Ogromną zaletą użytkową prezentowanego rozwiązania jest szeroki zakres dynamiki WDR, który zapewnia bardzo dobre odwzorowanie szczegółów zarówno z jasnych, jak i ciemnych partii obrazu, zwiększając tym samym skuteczność ich identyfikacji. Standardowo kamera przemysłowa HD-SDI GV-SDI-BX100 Geovision została przystosowana do pracy wewnątrz budynków, jednak po zastosowaniu odpowiedniej obudowy może także być stosowana w zewnętrznych systemach telewizji dozorowej.