Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nowe perspektywy na rynku monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowe perspektywy na rynku monitoringu


Nowe perspektywy na rynku monitoringu Niedawno powstała iProVel wraz ze swoimi rozwiązaniami technologicznymi wydaje się stworzyć poważną konkurencję dla stałych na rynku monitoringu przemysłowego firm.

Perspektywy, ambicje, technologia

Firma zaczęła bardzo odważnie i ambitnie, bo już dystrybutorem jej produktów jest lider systemów zabezpieczeń czyli grupa CTR Partner. Widać, nawet tacy rynkowi wyjadacze uważają iProVel za firmę z potencjałem. 

Dlaczego otworzyli się na tak młodą firmę? Czy zaczynająca firma ma szansę w starciu z większymi i starszymi korporacjami? Na stronie internetowej iprovel.pl nasze oczy od razu są bombardowane informacjami o innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Firma opisuje się jako twórca najlepszych rozwiązań dla monitoringu przemysłowego. 


Wszechstronność, uniwersalność, przystępność

Czytając charakterystykę wszystkich zalet produktów można dojść do wniosku, że rozwiązania technologiczne iProVel i ich kamery są napakowane nowoczesnymi funkcjami. 

Kamery są naszprycowane toną różnych technologii, które pozwalają obserwować praktycznie wszystko w każdych warunkach. Firma przedstawia ogrom rozwiązań technologicznych, od takich które są dostępne w większości kamer aż po takie, których próżno szukać w innych firmach. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów. 

Większość wspomnianych zastosowań można znaleźć u innych producentów, jednak ciężko o kamerę łączącą wszystkie te technologie.  Z tego co można wyczytać na stronie młodej firmy, wydaje się że właśnie to jest ich celem. Kamera, która ma jak najwięcej funkcji i zastosowań. Ponadto, wszystkie funkcje są przystępnie opisane na stronie iProVel tak, by były zrozumiałe nawet dla laika w tej dziedzinie.

Potencjał i szansa na sukces

Firma pomimo krótkiej narazie żywotności jest godna konkurowania z bardziej znanymi proudcentami oraz posiada potencjał, by zaistnieć oraz utrzymać się na rynku związanym z monitoringiem, a dystrybucją ich kamer zajmuje się CTR Partner więc można być pewnym co do jakości usług firmy. iProvel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta. 

Zajrzyj po produkty iProVel na nvr.pl